bwin se prezentuje jako světová jednička v oblasti online gamingu.

Historie

Společnost bwin byla založena v roce 1999 pod obchodním názvem Simon Bold Ltd.

V roce 2001 byla převzata společností bwin Interactive Entertainment AG se sídlem ve Vídni, která je nyní součástí nadnárodní skupiny bwin.party.

Mateřskou společností celé skupiny je společnost bwin.party digital entertainement plc, která je registrovaná na Gibraltaru a kótovaná na Londýnské burze.

Vývoj kurzu společnosti bwin.party od 6. března 2013 do 30.5 2013 na Londýnské bruze cenných papírů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponzoring

Sázková kancelář bwin.party je od roku 2007 hlavním sponzorem slavného španělského fotbalového klubu Real Madrid

V září 2009 byla prodloužena spolupráce a prezident fotbalového klubu RM Florentino Perez společně s výkonným spoluředitele bwin Manfredem Bodnerem prodloužili smlouvu o spolupráci až do roku 2013.

bwin jako hlavní sponzor Realu Madrid  vlastní exkluzivní práva na reklamní plochu na klubových dresech. Současně díky exluzivitě můžeme svým uživatelům nabízet různé akční zážitky v blízkosti hráčů „bílého baletu“ jak se hráčům RM říká.

Například čestná místa u trenérské lavičky, VIP lóže bwin na stadionu, prohlídky samotného stadionu včetně setkávání s hráči.

Licence

Na základě licence povolující sázkové aktivity a licence na provozování kasina, které vydala gibraltarská vláda, vede ElectraWorks Limited z Gibraltaru s týmem více než 100 zaměstnanců operativní provoz na bwin.com a vykonává následující funkce: bookmaking, rizikový management a zákaznickou službu pro bwin.com a další platformy skupiny.

bwin funguje pod vedením zkušeného a sehraného managementu. Jeho členové disponují bohatými zkušenostmi z oblasti gamingu, což umožňuje rychlé budování týmu podle potřeb dynamicky rostoucí firmy.

Kromě rulety, pokru a dalších klasických her nabízí výběr z více než 90 různých sportů. Nabídka je k dispozici ve 22 jazycích

Chci vyzkoušet hraní na BWIN.COM