Chytráci prodávají systémy na hraní rulety, nevěřte tomu!

16.06.2022

Uživatelé internetu se nejednou setkali s výzvou, která běžným lidem nabízí až několik desítek tisíc korun, které lze získat při hře rulety a to díky ověřenému, nepřekonatelnému hernímu systému. Mnohým z nás je již na první pohled jasné, že je tato nabídka podvod. Těm, kteří věří, že lze na ruletě vyhrát desítky tisíc korun, je určen tento článek, který objasňuje celou situaci.

Mnohé weby nabádají uživatele k tomu, aby si zaplatili za to, že jim druhá osoba zašle popis, jaký ruletní systém k výhře využít. Některé stránky dokonce nabízejí až deset tisíc korun za den. Těchto a dalších nabídek existují stovky.

Nabídky se snaží hráče přesvědčit, aby zkusily hrát systém, při kterém vždy při prohře zdvojnásobí vsazenou hodnotu. Jedná se o systém Martingale, jež nezaručuje výhru, ale naopak „prohru“ a to jak z hlediska matematického, tak i z hlediska dostupných zdrojů a stanovených limitů sázek.

Podvodné nabídky, zaručující výhru, se dále pokouší přemluvit hráče, aby si zakoupil co nejvíce žetonů. Tvrdí, že čím více žetonů budete mít, tím máte větší šanci na výhru. Opak je však pravdou a čím déle budete tuto hru hrát, tím více pravděpodobně prohrajete, protože častěji budete mít šanci narazit na nevydařenou sérii špatných čísel a barev.

Nenechte se oklamat také v případě, že vám chce někdo radu poskytnout zcela bezplatně. Pokud vám totiž někdo nabízí možnost vydělat si hrou v ruletě, pak vás obvykle nasměruje do konkrétního kasina, za což má samozřejmě daná osoba peníze, respektive provizi.

Než tedy uvěříte některé z nabídek výhry v ruletě, vždy si nejdříve uvědomte, že ruleta je nastavena tak, aby na ní vydělával provozovatel, tedy kasino. Vše je matematicky velice dobře propočítáno a výhoda kasina se pohybuje od 1 do zhruba 7 procent. O konkrétních procentech rozhoduje systém hry nebo počet nul. Čím má ruleta nul více, tím je menší pravděpodobnost vaší výhry. Nenechte se tedy nalákat na nesmyslné nabídky a hrajte raději pouze pro zábavu.