Máte své oblíbené číslo na ruletě?

16.8.2022

Ať už se jedná o sport, práci či hazardní hru, vždy jsou tyto činnosti spojeny s pověrčivostí. Nejinak tomu je i u rulety, a to jak u té živé, tak i u online rulety. Ve fotbalu či v hokeji se hráči z pověrčivosti nedotýkají vítězného poháru, aby jim to nepřineslo smůlu. U rulety to bývá naopak, hráči si často volí svá šťastná čísla, kterým při svých sázkách věří.

Z minulosti si můžeme uvést dva příklady, kdy se šťastné číslo na ruletě vygenerovalo tak nějak samo a pro mnohé se stalo symbolem štěstí a často ho při svých sázkách volí. Jedná se červenou sedmičku!

Prvním příkladem je Brit Chris Boyd, který se v devadesátých letech živil jako programátor, než ho napadla myšlenka, že dá dohromady co nejvíce peněz a půjde zkusit stěstí do casina, samozřejmě ho jako první napdla ruleta. Celková nasbíraná částka byla úctyhodných 220 000 dolarů s kterými se vydal do mekky hazardu – Las Vegas. Výjimečně bylo Chrisovi povoleno vsadit nad limit, který byl v té době 100 000 dolarů, po pár odehraných hrách vsadil Chris na červenou a čekal, zda se na něj usměje štěstí. Kulička padla na políčko červená sedm a Chris tím zdvojnásobil svůj vklad, později uvedl, že to byla jeho poslední sázka na ruletě. že by si už nezatoči ani online ruletu doma v pokoji?! Težko tomu uvěřit :)

Velice podobný příběh zažil I další Brit Ashley Revell o pár let později, rozhodl se totiž také vsadit vše na jednu barvu, ale svůj plán dotáhl dále než Chris, prodal totiž veškerý svůj majetek, včetně spodního prádla a do Las Vegas jel dokonce ve vypůjčených šatech. K hracímu stolu rulety zasedl se 135 300 dolary. U jeho hry života mu dokonce asistoval i televizní štáb, který s ním natáčel pořad do britských médií. Stejně jako svůj předchůdce vsadil na červenou barvu a světe div se, padla červená sedmička, která odstartovala vlnu oslav.

Je tedy červená sedmička na ruletovém stole opravdu šťastné číslo? Statistika říká, že nikoliv, ale pověrčivost lidí nezná mezí. Jak nejlépe zjistit, jaké je vaše šťastné číslo? Jednoduše – zahrajte si na našem webu online ruletu zdarma, kde můžete protáčet ruletové kolo celý den a vyzkoušet si, zda taktika šťastného čísla funguje, hodně štěstí!


Předchozí články

Následující články


Komentáře

Zpět na přehled článků

Nejlepší bonusy

Unibet2 500 KčbonusHrát
Monte-Carlo Casino30 000 KčbonusHrát
Expekt6 250 KčbonusHrát
Betclic6 250 KčbonusHrát
Panda Royal2 500 KčbonusHrát

Staňte se fanoušky

Hrajeme ruletu již více jak 12 let