Největší hazardní podvody

06.08.2022

Slova jako hazard a podvod nás provázejí už od vzniku lidstva. Podvody v hazardu nejsou ovšem pouze otázkou minulosti, ale hráče neomrzely ani v dnešní době. A v jakých hrách a jaké konkrétní podvody se přihodily, se dozvíme v dnešním článku.

Black Jack

Při této karetní hře hrají hráči sami za sebe a každý z nich zkouší zvítězit nad krupiérem. Ale co když hráči začnou spolupracovat a za pomoci odlákání pozornosti dealera se pokusí si karty mezi sebou vyměnit? Při zdařilé výměně, jeden nebo i více hráčů získá lepší karetní kombinaci, díky čemuž dokáže krupiéra porazit. Výhru si pak všichni spolupracující samozřejmě rozdělí.

Poker

Typickým podvodem hry Poker je domluva několika hráčů mezi sebou, kteří si na základě smluveného signálu nebo hesla dají najevo, jaké drží v ruce karty a na tomto základě dokážou obrat ostatní hráče. Tento podvod se podvedeným hráčům jen těžko bude odhalovat, vždyť hra Poker je přece jenom o správném využívání Pokerface a blafování. Zmást ostatní hráče je tak o to jednodušší. Pak už se stačí jenom domluvit, jak si podvodníci svoji výhru rozdělí.

Kostky

Myslíte si, že při hře kostky nelze podvádět? Tak to jste na omylu! Chce to cvik a naučit se házet kostkou tak, aby padlo požadované číslo. V takovém případě však kostka na stůl spíše pouze sklouzne. Druhá kostka však pravidla házení splňuje a podvodně vhozené kostky si všimne jen málokdo.

Hrací automaty

Snad každý se někdy snažil obelstít hrací automat. Většina známých podvodníků se však pokusila hrací zařízení obrat tak, že si vytvořili kopii klíčů a přímo se do automatů dostali nebo se pokusili za pomoci dlouhé tyče automat zmanipulovat. V takovém případě se však jedná o podvod, za který si tvůrci a realizátoři odseděli pěkných pár let ve vězení.

A pokud nemáte v plánu vyhrát za pomoci podvodů, pak se do hraní raději vůbec nepouštějte, protože žádný systém ani žádná hra vám výhru nezaručí. V případě podvodných způsobů získání výhry je však nutné počítat s variantou, že již nikdy nebudete moci vkročit do kasina nebo ještě hůře, strávíte zbytek života ve vězení.