Netradiční sázky při hraní rulety

20.9.2022

Na našem webu vám poskytujeme mnoho informací ohledně ruletových systemů, jejich přednosti či naopak nedostatky sázení na ruletě. Pokud vás zajímá online ruleta, jistě jste si již vyzkoušeli velké množství systemů a vyzkoušeli jejich pravděpodobnost výhry. Jednotlivé sázecí systémy při hraní rulety se liší jeden od druhého a vždy záleží na mnoha faktorech. Především pak, váš bankroll, agresivita sázení, výběr polí dle návratnosti sázky apod. Vyzkoušeli jste si někdy u online rulety vsadit tak trochu netradičně? Zde pro vás máme několik tipů, které by vám mohly přinést zpestření hry pri hraní rulety.

První metoda je náhodné číslo, je určena pro občasné hráče online rulety, zvolte si prostě jen funkci náhodné číslo, stejně jako náhodná sázka např. u Sportky a důvěřujte počítači, že jeho výběr vám přinese štěstí.

Další možností - otevřete si jedno okno kde je online ruleta zdarma s fiktivními penězi a druhé okno, kde budete hrát ruletu za reálné peníze. Nejdříve zatočte na online ruletě zdarma a dle padlého čísla sázejte na reálném ruletovém plátně.

Dalším netradičním způsobem jak sázet je podle aktuálního času, prostě se jen podívejte na hodinky a pokud je na nich čas např. 21:15, vsaďte tyto čísla. Pokud jste fanoušky hraní rulety v kamenném casinu, zkuste zvolit metodu, kdy budete sázet přesně naopak než vaši spoluhráči, buď jednomu nebo druhému se dařit musí.

Oblíbené je take sázení od vnějších sázek, začněte postupně sázet od okraje směrem ke středu, začněte tedy sázením na 1 – 18 a 19 – 36, následně jednotlivé sloupce, potom můžete volit sázku na sudou a lichou, pak na červenou a černou až skončíte na hracím poli, kde můžete sázet šestice, čtveřice, dvojičky, atd. Začít můžete i obráceným směrem.

Ať už si zvolíte metodu sázení jakou chcete, nejdříve vám doporučuji vyzkoušet si tyto sázky, ideální pro zkoušení je online ruleta zdarma a sami uvidíte, jak úspěšní budete, hodně štěstí!


Předchozí články

Následující články


Komentáře

Zpět na přehled článků

Nejlepší bonusy

Unibet2 500 KčbonusHrát
Monte-Carlo Casino30 000 KčbonusHrát
Expekt6 250 KčbonusHrát
Betclic6 250 KčbonusHrát
Panda Royal2 500 KčbonusHrát

Staňte se fanoušky

Hrajeme ruletu již více jak 12 let