Podvody v ruletě

17.9.2022

Podvody v ruletě

Ruleta, ať už ta živá nebo online ruleta, je nejvyhledávanější hazardní hrou na světě. Svou dramatičností přilákala již mnoho hráčů, leč jen pouhý zlomek odcházel ze soubojů s ruletou vítězně. Proto se není co divit, že se hráči snaží najít způsob, jak se může ruleta oblehat a přijít si tak ke snadným penězům. Online ruleta je fakticky 100 bezpečná a je prakticky nemožné, hrajete z pohodlí svého domova, kde nemáte možnost  ovlivnit aspekty, které by mohli přihrát štěstí na hráčovu stranu, pokud tedy nejste zkušený hacker, který by prolomil algoritmy internetových rulet.

Oproti tomu je ale mnoho možností, jak obelstít tu živou v kamenném casinu, kde kuličku do ruletového kola vkládá krupiér. Z minulosti je známo mnoho případů, kdy hráči ovlivňovali chod rulety. Našel se hráč, který měl v rukávu zabudovaný malý kompresor, kterým ovlivňoval dopad kuličky, sázel na nulu a kdykoliv se kulička zpomalovala, nechal zapůsobit tlak vzduchu, který kuličku nasměřoval k výherní sázce. Samozřejmě byl brzo odhalen, od té doby je u mnohých rulet otočné kolo zakryté sklem.

Další chytrý hráč se snažil ovlivnit ruletu pomocí magnetické cívky, kterou přidělal pod ruletové kolo a pomocí magnetu mohl částečně ovlivnit, kam kulička dopadne.

I přes veškerou snahu krupiéra, ochranky, kamerových systémů se vždy najde někdo, kdo si najde způsob, jak se obelstí ruleta. V poslední době je obvyklá korupce, kdy jednoduše podplatíte krupiéra, který pak vhazuje kuličku do ruletového kola dle přání hráče.

Tato činnost je trestána dle zákona jako podvod, raději se tedy vyhněte těmto nekalostem a zahrajte si pro radost, třeba na online ruletě zdarma.


Předchozí články

Následující články


Komentáře

Zpět na přehled článků

Nejlepší bonusy

Unibet2 500 KčbonusHrát
Monte-Carlo Casino30 000 KčbonusHrát
Expekt6 250 KčbonusHrát
Betclic6 250 KčbonusHrát
Panda Royal2 500 KčbonusHrát

Staňte se fanoušky

Hrajeme ruletu již více jak 12 let