Poker pod vánoční stromeček, proč ne?

16.12.2022

Poker, ruleta, blackjack a mnohé další hazardní hry jsou zálibou a leckdy i nejmilejším koníčkem mnoha z nás. Proč si tedy na Vánoce neudělat radost a přátele, známé nebo rodinu neobdarovat něčím výjimečným, něčím, co přímo souvisí s pokerem nebo jinou oblíbenou hazardní hrou? Připravili jsme si pro vás několik typů na vánoční dárky pro ty, kteří mají rádi hazardní hry

Tričko

Milovníci pokeru nemohou neocenit zcela originální pokerové tričko. Je jenom na vaší fantazii, co na něm bude. Je libo obličej nejoblíbenějšího pokerového hráče, nebo dáváte přednost kartám vytištěným na tričku či oceníte sadu žetonů na vaší hrudi? Je možné vše, co si umanete. Tričko si totiž sami vytvoříte, a tudíž bude zcela originální a bude se vám rozhodně zamlouvat při každém pohledu do zrcadla. Díky tomu ze sebe můžete učinit hráče s dokonalou poker herní kombinací, a tak mást soupeře při skutečné hře poker.

Stírací los

Stírací losy jsou skvělým vánočním dárečkem pod stromeček. Obdarovanému přinesou nejenom docela dobrý adrenalin při stírání, ale zejména může také vyhrát nemalou částku, až například dva miliony korun. Některé instituce dokonce nabízejí možnost výhry až ve výši deset milionů korun. Losy jsou často již přichystány v dárkovém balení a za dostupné ceny.

Deskové hry

Milovníci hazardu, kteří neradi prohrávají, se mohou potěšit deskovými hry a stát se například na chvíli krupiérem při počítání žetonů, rozdávání karet nebo přímo ruleta a následným vhazováním kuličky do tohoto přenosného zařízení.

Pokerová kniha

Knihy jsou fenoménem dnešní doby, a proto není od věci vaším přátelům pořídit některou z novinek v oblasti pokeru a dalších hazardních her. Obdarované můžete potěšit knihou Poker – tajemství hry na internetu, která vás vtáhne do světa turnajů a prozradí vám tajemství hry poker, a to zejména z pohledu hráčů na výplatních pozicích.

A pokud jdou vaši přátelé s dobou, pak sáhněte po elektronické knize, která vás naučí hrát online poker, prozradí FBI techniky v pokeru nebo poradí, jak se stát byznysmenem ve světě pokeru.

Vstupenka na poker

Jestliže již máte zkušeností dost a knihy pečlivě nastudovány, zkuste si pod stromeček zakoupit vstupenku do světa pokeru a vyhrát nemalou částku. Ať už se rozhodnete pro přímý buy-in nebo se chystáte procházet kvalifikace, vždy získáte nové a cenné zkušenosti s hrou poker