Progresivní sázení u rulety

26.9.2022

Na světě existuje celá řada progresivních ruletových systémů, které se vám snaží namluvit, že s jejich použitím zvyšujete svou šanci na výhru. Částečně má tato hypotéza pravdu, ale opravdu jen částečně. V první řadě si musíme říct, že šance při jakkoliv vysoké částce je pořád stejná, je dána pravděpodobností padnutí vybraného pole rulety, na tom hráči nic nezmění, ať už hraje ruleta v kamenném kasinu nebo onlin ruleta zdarma.

Jak zkušení hráči rulety vědí, tzv. house edge, kterým se vyjadřuje výhoda kasina je dána takto: americká ruleta 5,26% a evropská ruleta 2,7%. Tento poměr zůstává stejný, ať budete vsázet 100 Kč nebo 1 mil. Kč. Většina zkušených hráčů rulety se progresivním sázkám spíše vyhýbá a naopak si hlídají svůj bankroll. Nustálým zvyšováním a snižováním sázky, jak je tomu v mnoha podobných systémech můžete svůj bankroll zruinovat, takže pozor na to.

Pokud s hraním rulety začínáte, můžete si vyzkoušejte například známý sázecí ruletní systém Martinagle. K vyzkoušení je vhodná ruleta zdarma v některém z ověřených casin. Otestujte si sami, zda po několika zatočení budete ve slibovaném zisku.

Možná se ptáte čím to ale je, že někteří hráči rulety vyhrávají a tvrdí že jejich system je zaručeně fungující? Zaručeného není nic jednoduše chytí vítěznou sérii, pak totiž zisky mohou narůstat geometrickou řadou, stejně tak ale budou ubývat, pokud natrefíte na proherní sérii. Ruleta je oblíbená právě proto, že všichni mají stejnou šanci. Ruleta nemá žádnou paměť, takže není možno spoléhat na to, že již jednou, dvakrát nebo třikrát padla červená barva, může totiž padnou klidně desetkát.

Někteří sváteční hráči rádi používají progresivní styl sázení, připadá jim totiž velmi profesionální, když se ale podívate na jejich úspěchy, rozhodně zaostávají za jejich představami. Dříve než začnete hrát o peníze vyzkoušejet si různé taktiky a systémy naše online ruleta zdarma je k tomu určena.


Předchozí články

Následující články


Komentáře

Zpět na přehled článků

Nejlepší bonusy

Unibet2 500 KčbonusHrát
Monte-Carlo Casino30 000 KčbonusHrát
Expekt6 250 KčbonusHrát
Betclic6 250 KčbonusHrát
Panda Royal2 500 KčbonusHrát

Staňte se fanoušky

Hrajeme ruletu již více jak 12 let