Hraní rulety na internetu

Na této stránce sníže najdete podrobný manuál pro hraní většiny verzí online rulety, základní hraní rulety neni nic složitého. Nicméně pokud jste ještě nikdy nehráli, ani neznáte základní pravidla, doporučujeme nejdřive se základy hraní rulety seznámit zde.

Nyní již víte z pravidel hraní rulety, že cílem sázek je trefit číslo, na kterém se zaství kulička rulety. V základní sázce můžete vsadit na jedno nebo více čísel v řadě od 0 do 36. Případne můžete použít některou z kombinací sázek.

1. začínáme s hranim rulety 

Našli jsme si intenetové stránky, kde je ruleta přímo na stránkách, nejlépe hned na prvni straně. Většinou nemusíme nic dělat, ani nic stahovat do počítače.a ruleta se nam po několika málo vteřinách sama spustí na uvodní straně stránky. On-line ruletu v čekém jazyce najdete například na stránkách:

2. první sázka na ruletě

Kurzorem vyberte honotu sázky, v dolní části jsou barevné žetony různé hodnoty. Na našem obrázku 1,5,25,100. Vyberte hodnotu žetonu, umístěte sázky kliknutím na číslo nebo vybranou kombinaci, zatočte kolem a uvidíte, zda jste uhodli výherní číslo.

Výběr hodnoty žetonu. Požadovanou hodnotu žetonu můžete vybrat klepnutím na žeton v pravé dolní části herního panelu. V případě, že jsou u mincí šipky doleva a doprava, klikněte na ně, zobrazí se doplňující hodnoty mincí.

Umístění jedné nebo více sázek. Umístěte své sázky pomocí žetonu na stůl nebo pomocí speciálních sázkových šablon v souladu se stolem a limity typu sázky.

Poznámka: Pokud celková částka pro stůl nebo speciální sázka je vyšší než limit sázky nebo stolu nebo nemáte dostatek peněz pro sázku, nebude na stůl přidána.

  • Sázky na tabulku (vnitřní a vnéjší sázky)Sázku umístíte klepnutím na libovolné místo na plátně. Každým kliknutím na čísla stolu a závodní dráhy přidáte jeden žeton zvolené hodnoty do sázkové části stolu.Při pohybu myši přes sázky se sázky zvýrazňují a zobrazují se informace o typu sázky, například sázka straight, a aktuální vsazená částka.
  • Speciální sázky (Panel speciálních sázek, plátno a závodní dráha)Umístěte Speciální sázku kliknutím na zvolenou hodnotu žetonu. Žetony vybrané hodnoty se umístí na odpovídající sázky na stole.Když pohnete myší nad speciální sázkou, hra zvýrazní v tabulce vsazená čísla.

Poznámka: Pokud chcete zvýšit sázku o jinou hodnotu, vyberte jiný žeton v pravé dolní části herního panelu.

Odstranéní sázky. Pro odstranění sázky zvolte vymazání žetonu v pravém dolním rohu herního panelu a klikněte na jakoukoliv oblast tabulky nebo na speciální sázku v panelu speciální sázky, na plátně nebo na závodní dráze.

Roztočení kola. Klepnutím na možnost TOČIT vyndáte kuličku z jamky a roztočíte kolo. Vsazená částka se odečte z vašeho účtu. Kulička přistane v jamce a číslo této jamky se stává výherním číslem. Výherní číslo se na plátně označí pomocí dolly.

Kontrola výherního čísla. Výherní číslo se zobrazí na tabuli spolu s informacemi o typu výherního čísla a o tom, zda jste vyhráli. Výhra se také zobrazí na herním panelu a přičte se k částce Peníze. Všechny prohrané sázky se odstraní ze stolu.

Další hra. Klepnutím na možnost STEJNÁ SÁZKA umístíte stejnou sázku, jako v předchozím kole. Klepnutím na možnost ODSTRANIT SÁZKU odstraníte ze stolu všechny předchozí sázky. Potom umístěte nové sázky a klepněte na možnost TOČIT.

Panel speciálních sázek

Panel Speciální sázky umožňuje podat sázky ohlásit nebo vsadit. Panel Speciálních sázek se otevře, když pohnete myší přes čáru Speciální sázky. Když je tento panel otevřený, zobrazuje všechny dostupné speciální sázky. Pro procházení stranami seznamu speciálních sázek použijte šipky v horní části panelu.

Závodní dráha

Závodní dráha nabízí alternativní způsob sázení na plátně. Závodní dráha kopíruje kolo rulety (to znamená, že pořadí čísel je stejné). Speciální sázky pokrývají čísla, která se nacházejí vedle sebe na kole rulety a na závodní dráze. Pomocí závodní dráhy lze umístit tři typy sázek: sázky straight, pět (5) speciálních sázek a sázky neighbour.

Pro umístění sousedních sázek musíte zapnout herní nastavení sousedních sázek a specifikovat řadu vybraných čísel (0 sousední sázky vypíná a 1-9 určují řadu čísel).

Hráči podávají jeden typ sázky nebo jakoukoliv kombinaci sázek, včetně běžných sázek i zvláštních sázek, omezených pouze stolem a limity typu sázek. Po umístění sázek a stisknutí možnosti TOČIT se roztočí kolo rulety. Kulička se kutálí ve směru opačném vzhledem k otáčení kola a krouží okolo okrajů kola a odráží se od diamantů. Kulička skončí v náhodně zvolené jamce.

Na plátno se umístí dolly, která označuje výherní číslo, a výherní číslo se zobrazí na tabuli. Všechny sázky, které neodpovídají výhernímu číslu, se odstraní ze stolu. Pokud hráč vsadil na výherní číslo, hráči bude vyplacena výhra podle kurzu pro výherní sázku.