hledej ruletu

Ruleta je nejpopulárnější "kasino hra" na světě!

Server RULETA.CZ je specializovaný informační server nejen o hraní rulety a pokeru. Stránky jsou určeny jak začátečníkům, tak zkušeným hráčům rulety a pokeru. Začátečnící zde naleznou pravidla hraní rulety a pokeru. Pokročilý hráči přehled on-line kasín a jejich recenze.Do budoucna připravujeme hodnocení herních systémů.

Věříme, že zde naleznete všechny potřebné informace!

Chci vědět více o ruletě. 

Aktuality ze světa herního průmyslu

19. 12. 2011 Cenzúra slovenského internetu sa nekoná...

Vláda Slovenské republiky zrušila návrh zákona o hazardních hrách, který měl blokovt intenetové stránky o hazardu. jaký byl důsledek tohoto experimentu? Firmy působící v herním průmyslu se začali houfně přesouvat do Anglie nebo na Maltu, případně do dalších daňových rájů. Slovensko se pravděpodobně tímto experimentem zbytečně připavilo o dobré jméno a poškodilo si reputaci na mezinárodní úrovni. Samozřejmě se tím připravilo o nemalé částky z odvodů na daně. Uvidíme co se bude dít po 1.1. 2012 s herním průmyslem v České Republice. Co vymysleli naši čeští odbornící v parlamentních lavicích. Celý článek ze Slovenska zde

Poker - Návod na hraní

Poker je karetní hra pro 2 až 10 hráčů. Vyvinul se v USA, kde ve 20 stol. získal také svou konečnou podobu. Hra poker má mnoho variant, dnes nejhranější variantou je Texas Hold\'em No Limit, které se budu také věnovat.

Číst celý článek: Poker - návod na hraní

 Doporučujeme: